پیلاتس و لاغری


 پیلاتس و لاغری

 پیلاتس و لاغری :

 اگرچه روش لاغری پیلاتس نوعی ورزش است که به ویژه اخیرا توسط خانمها ترجیح داده می شود اما به طور فزاینده ای رایج شده و نتایج بدست آمده دلگرم کننده می باشد.

  فواید پیلاتس چیست؟

  پیلاتس به شما کمک می کند تا به یک هیکل مناسب برسید و به بدن شما انعطاف می دهد

  پیلاتس تمرینات تنفسی منظم و صحیحی را آموزش می دهد و به شما امکان می دهد تا روح خود را آرام کنید و در معالجه بیماریهای مختلف مورد استفاده ققرار می گیرد

  پیلاتس حالت صحیح بدن، کاهش درد مفاصل و استخوانها ، افزایش توده عضلانی و ظاهر بدنی مطلوب را فراهم می کند

چه تعداد کالری با پیلاتس می سوزد؟

  مطالعات نشان داده است که پیلاتس مبتدی به طور متوسط 280 کالری و در سطح متوسط 390 کالری و در سطح پیشرفته 480 کالری می سوزاند.

  انجام تمرینات پیلاتس باعث لاغری می شود.

 

اثر لاغری پیلاتس

اثر لاغری پیلاتس :

تاثیر پیلاتس در کاهش وزن :

  لاغری با پیلاتس موضوعی ست که اخیرا جای تعجب دارد. با نتایج تحقیقات، کاهش وزن با پیلاتس آشکار شده، پیلاتس یک سیستم ورزشی است که فواید مهمی برای بدن ما دارد. پیلاتس با تمرکز بر استفاده از ذهن و بدن، بدن شما را سفت می کند و توده عضلانی را فراهم کرده، وضعیت بدن را بهبود می بخشد.

  انجام حداقل 3 بار در هفته پیلاتس باعث افزایش قدرت، استقامت و انعطاف پذیری شما می شود.

تحقیقات در مورد کاهش وزن با پیلاتس چه می گوید؟

  مطالعه که سال 2014 روی 30 زن انجام شد نشان داد که انجام پیلاتس همراه با ورزشهای هوازی باعث کاهش وزن و کاهش توده چربی می شود.

  مطالعه دیگری که در سال 2017 انجام شد روی 37 زن چاق در سنین 30 تا 50 سال مشاهده شد محققان نتیجه گرفتند که تمرین هشت هفته ای بدن منجر به کاهش وزن بدن شد.

  کاهش وزن به عوامل دیگری مانند سبک زندگی و عادات غذایی بستگی دارد. اگر در زندگی خود در این موارد تغییراتی ایجاد کنید، پیلاتس واقعا مفید است.

  چند وقت یکبار باید انجام شود ؟ 

   نباید تصور شود که پیلاتس ورزشی ست که فقط برای فرم دادن به بدن انجام می شود، علاوه بر فرم دهی به بدن در افکار و روح ما هم تاثیر گذاری دارد.

  مردم فکر می کنند وقتی ورزش می کنند خیلی راحت می توانند حواسشان را پرت کنند در واقع می توان گفت این فکر یک فکر صحیح است و همه فکر و حواس فرد متمرکز ورزش می شود. ورزش و شغل با افزایش رفاه زندگی اجتماعی به فرد کمک می کند تا در زندگی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال با ورزش و رژیم غذایی به مدت طولانی 50 کیلو وزن کم کرده اید و هیچ اثری از حالت قبلی شما نیست، آیا اعتماد به نفس شما بازیابی نخواهد شد؟؟ البته باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.

  البته این مرحله نیاز به پشتکار و تمرین دارد.

  وقتی تصمیم به انجام این آزمایش و تمرین روی خود دارید حداقل با دو روز در هفته شروع کنید و هر روز از هفته با افزایش این زمان تمرین کنید.

  اگر پیلاتس را هر روز حداقل 15 الی 30 دقیقه انجام دهید می تواند سالها برای شما صدها مزیت داشته باشد که حتی بعد از 40 سالگی مناسب و جوان به نظر برسید و این کاملا در دستان شماست. عجله نکنید و صبور باشید. هنگامی که تغییر خود را احساس می کنید و می بینید جاه طلبی و عزم شما نیز افزایش می یابد و بنابراین پیلاتس را برای خود یک وظیفه می کنید.

  انتخابهایی که در طول زندگی انجام می دهید موارد تعیین کننده سرنوشت شما هستند، اگر بخواهید بدن شما تغییر کند باید تنظیمات بدن خود را در آن جهت تنظیم کرده و به جلو حرکت کنید. زندگی سالم و بدنی زیبا حق همه است . تلاش شما برای رسیدن به این مهم کمک بزرگی به زندگی آینده شما خواهد کرد.

  پیلاتس از جمله ورزشهایی ست که می تواند برای رفع نیازهای بدن در کنار رژیمهای غذایی انجام شود. پیلاتس ورزشی ست که باید بصورت کاملا کنترل شده انجام شود. توانایی کار در تمام عضلات بدن وجود دارد و به عنوان کلید لاغری محسوب می شود. اگرچه به طور کلی برای خانمها مناسب به نظر می رسد اما نوعی ورزش است که افراد از هر جنسیتی باید انجام دهند.

  پیلاتس را می توان برای زندگی سالم یا بطور مستقیم برای کاهش وزن انجام داد.

  این کار معمولا با پیوستن به سایر انواع ورزش انجام می شود زیرا برای لاغری منطقه ای بسیار ارزشمند است. اگرچه برای لاغری عمومی کافی نیست.

  به منظور سوزاندن چربی اضافی در ناحیه کمر و ران می توان تمریناتی را که روی این نواحی تاثیر می گذارد انجام داد. این کار باید تحت نظر متخصص در زمینه پیلاتس انجام شود.

  به این ترتیب می توان زاویه های صحیح، زمانهای صحیح و حرکات صحیح را ثبت کرد.

  تنها با کمک یک متخصص می توانید تمریناتی را پیدا کنید که متناسب با خصوصیات شخص شما باشد. حرکات پیلاتس بسیار زیاد است و یافتن درست و انجام درست این حرکات تنها با یک متخصص امکان پذیر است . به طور کلی گفته می شود که هر کسی می تواند پیلاتس انجام دهد. برای افرادی که دارای مشکلات جسمی هستند و زنان باردار انجام پیلاتس توصیه نمی شود . ترک پیلاتس خصوصا با نزدیک شدن به زمان تولد اجباری می شود. دامنه مشکلات جسمی محدود به شکستگی، دررفتگی و پوکی استخوان است. کسانیکه این موارد را دارند ممکن است از بسیاری از حرکات پیلاتس محروم شوند زیرا ساختار استخوانی آنها ضعیف است. اگر پیلاتس برای کاهش وزن ساخته شده باشد بدون هیچ مشکلی می تواند توسط هر فردی انجام شود. بخصوص کسانی که بطور نامناسبی در ناحیه کمر و ران چربی جمع کردند باید پیلاتس را ترجیح دهند. کسانیکه می خواهند اندازه گیری های بدن خود را متعادل کنند می توانند با انجام پیلاتس به راحتی به این مهم برسند. اگر کاهش وزن متعادل کل بدن مورد نظر باشد باید علاوه بر پیلاتس نوع دیگری از ورزش را نیز در نظر گرفت. دویدن ساده ترین ورزش کمکی ست که می تواند این نیاز را برآورده کند.

  پیلاتس نوید بدنی لاغر و سفت را می دهد. پیلاتس به طور غیر مستقیم وزن کم می کند

  کار شدید عضلانی بهترین راه برای سرعت بخشیدن به متابولیسم بدن انسن است، پیلاتس این را برآورده می کند و عضلات در پیلاتس بسیار فعال هستند. با تمرینات منظم به متابولیسم بدن سرعت می دهیم و باعث می شود کالری بیشتری بسوزانیم و تمرینات پیلاتس را با یک رژیم غذایی متعادل و کافی انجام دهیم به طور جدی وزن ما را از دست می دهد. علاوه بر کاهش وزن فواید آن برای بدن ما بسیار مهم است و در عین حال این امکان را برای ما فراهم می کند که در زندگی روزمره خود با بدنی انعطاف پذیر راحت تر حرکت کنیم

  پیلاتس بیشتر از آنچه می خواهید بدن شما را سفت و لاغر به نظر برسد به شما میدهد. لاغری با پیلاتس امکان پذیر است و تمرینات پیلاتس کمک می کند در طولانی مدت وزن کم کنید. این لاغری به سرعت اتفاق نمی افتد ولی به آن معنا نیست که با پیلاتس لاغر نمی شوید.


پست های مرتبط